Samsung Blokzincir Mağazasına 13 Yeni Merkeziyetsiz Uygulama Ekleyecek

  • 1 dk
  • 2 ay önce
  • 200 Görüntülenme
Samsung Blokzincir Mağazasına 13 Yeni Merkeziyetsiz Uygulama Ekleyecek

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Samsung, son çıkardığı cep telefonuna kripto para cüzdanı desteği ve blokzincir tabanlı uygulamalar eklemesi ile büyük ses yaratmıştı.

Samsung, yeni yaptığı açıklama ile Blokzincir tabanlı merkeziyetsiz uygulamasına 13 uygulama ile genişleteceğini belirtti. Samsung’un Blockchain Keystore adlı uygulama platformuna eklenecek 13 uygulama ile uygulamaların sayısı 17'ye ulaşacak. İlk 4 uygulama içerisinde bir şifre cüzdanı, bir oyun, bir sosyal medya uygulaması ve bir faturalandırma uygulaması vardı.

Yeni eklenecek uygulamalar ise sosyal medya platformu Anpan’dan, eğlence uygulaması The Hunters’a kadar çok kapsamlı bir alana dağılmış durumda.

Feragatname: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoten.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

GÜNCEL KAL


En Sıcak Gelişmelerden Haberin Olsun

Mail Adresinizi Kayıt Ettirin