Ripple, 2019 Yılının 2. Çeyreğinde 250 Milyon Dolarlık XRP Sattı

  • 1 dk
  • 2 ay önce
  • 214 Görüntülenme
Ripple, 2019 Yılının 2. Çeyreğinde 250 Milyon Dolarlık XRP Sattı

Piyasa değeri itibariyle üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP'nin arkasındaki şirket Ripple, 2019 yılının ikinci çeyreğinde XRP'de 251.51 milyon dolar sattığını açıkladı.

Rapora göre, Ripple, 2019 yılının ilk çeyreğinde toplamda 169.42 milyon dolarlık XRP satmıştı. Bu rakama bakıldığında ikinci çeyrekte Ripple'ın yüzde 48 oranında artış yaşadığını görüyoruz.

Üç aylık XRP token satışlarıyla ilgili olarak, şirket gelecekteki token satışlarının hacmini biraz küçültmeyi planlıyor. Ripple, geçtiğimiz aylarda sahte ticaret hacimleri yüzünden XRP satışlarını kısıtlamak zorunda kalmıştı. Dolayısıyla rapor, programatik satışları geçici olarak duraklattığını ve kurumsal satışlara sınır koyduğunu belirtiyor.

Feragatname: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoten.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

GÜNCEL KAL


En Sıcak Gelişmelerden Haberin Olsun

Mail Adresinizi Kayıt Ettirin