Money Gram, Ripple’ı (XRP) Kullandığını Kabul Etti

  • 1 dk
  • 2 ay önce
  • 127 Görüntülenme
Money Gram, Ripple’ı (XRP) Kullandığını Kabul Etti

Dünyanın en büyük para transferi şirketlerinden biri olan Money Gram, geçtiğimiz aylarda Ripple ile bir işbirliği yaptığını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından, kripto para sektörünün en büyük topluluklarından olan Ripple topluluğu, bu anlaşma ile şirketin XRP’de kullanmaya başlayabileceğini öngörmüştü. XRP karşıtları ise, bu işbirliğinin sadece Ripple ile ilgili olduğunu söylemiş ve XRP’nin bu sürece dahil olmadığını iddia etmişti.

Money Gram ise bu yılın ikinci çeyreğine ilişkin raporları yayınlandı ve para transferlerinde XRP kripto parasının kullanıldığını açıkladı.

Money Gram:

“Ripple firması ile yaptığımız ticari anlaşma kapsamında, şirketin sunduğu “xRapid” adlı ürünü kullanıyoruz. Bu blokzincir ürününe ek olarak Ripple’ın kripto parası XRP’nin de para transferlerini gerçekleştirmek noktasında kullanıldığını belirtmek isteriz.”

Bu açıklama ile böylesine büyük bir şirketin günlük kullanımda XRP’yi kullanıyor olmasından dolayı XRP’nin değerinin artması bekleniyor.

Feragatname: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoten.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

GÜNCEL KAL


En Sıcak Gelişmelerden Haberin Olsun

Mail Adresinizi Kayıt Ettirin