Justin Sun, Donald Trump‘ı Warren Buffet ile Yiyeceği Öğle Yemeğine Davet Etti

  • 1 dk
  • 2 ay önce
  • 143 Görüntülenme
Justin Sun, Donald Trump‘ı Warren Buffet ile Yiyeceği Öğle Yemeğine Davet Etti

Tron'un kurucu ortağı Justin Sun, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ı kripto para birimi alanındaki önemli rakamlarla etkileşime gireceği ve belki de Warren Buffet'ı ikna etmeye çalışacağı öğle yemeğine davet etti.

Justin Sun'ın daveti, ABD Başkanı Donald Trump'ın kripto paralar ile ilgili attığı bir Twitter gönderisinin üzerine oldu:

“I am not a fan of Bitcoin and other cryptocurrencies which are not money, and whose value is highly volatile and based on thin air. Unregulated crypto assets can facilitate unlawful behavior, including drug trade and other illegal activities.”

'Para olmayan, değeri çokça değişken ve iğne ipliğine bağlı olan Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin destekçisi değilim. Yasaları düzenlenmemiş kripto varlıkları uyuşturucu ticareti ve diğer yasa dışı faaliyetler de dahil olmak üzere yasadışı davranışları kolaylaştırabilir.'

Başkan Trump’ın attığı bu tweet her ne kadar kripto paralarla ilgili olumsuz görünsede ilk defa bu konu hakkında konuştuğu için büyük ilgi gördü.

Justin Sun da bu açıklamaların üzerine paylaştığı tweet ile Trump’ı, Buffet ile yiyeceği öğle yemeğine davet etti:

'Sayın Başkan, sahte haberler yüzünden yanlış yönlendirilmişsiniz. Bitcoin ve Blokzincir Amerika için çok iyi bir fırsat! Sizi 25 Temmuz’da Warren Buffet ve diğer önemli isimlerle yiyeceğim öğle yemeğine davet etmeyi isterim. Sizi temin ederim ki bu öğle yemeğinden sonra kimse kripto paraları sizden iyi biliyor olmayacak.'

Feragatname: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoten.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

GÜNCEL KAL


En Sıcak Gelişmelerden Haberin Olsun

Mail Adresinizi Kayıt Ettirin