Blokzincir Oyun Platformu Refereum, PUBG'ye Kripto Ödemeleri Getiriyor

  • 1 dk
  • 2 ay önce
  • 127 Görüntülenme
Blokzincir Oyun Platformu Refereum, PUBG'ye Kripto Ödemeleri Getiriyor

Fortnite oyununun ardından PUBG'de bir kripto para firması ile ortaklık imzaladı. PUBG, blokzincir girişim firması olan Refereum ile ortaklık imzaladı ve resmi olarak kripto paraları platformuna getirdi.

8 Milyon Oyuncu Token'lara Erişim Kazanacak

Şirket bu yeni ortaklığı ile popüler çok oyunculu oyununun kullanıcılarına kripto para olarak ödül kazanma şansı sunacak. Oyuncuların yapması gereken şey ise oyun içerisindeki çeşitli görevleri yapıp başarılar elde etmek. Oyuncuların kazanacağı kripto para birimi ise Refereum’un kendi token’ı RFR token olacak. Oyun 8 milyonun üzerinde satışla Xbox için en popüler oyunlardan biri. Ödül programı, şirket için bir ilke sahip olacak ve oyuncuların oyundaki eylemleri tamamlayarak ve pazarlama gibi diğer görevleri yerine getirerek token kazanmalarını sağlayacak.

Refereum CEO'su Dylan Jones, basın açıklamasında 'Oyuncular, oyunlar ve yayın hizmetleri ve sosyal medya aracılığıyla oyunlar için çok fazla pazarlama yapıyor, ancak bunun için çok nadiren ödeme yapıyorlar' dedi. Görevlere örnek vermek gerekirse; hesaba giriş yapmak, sosyal medyada bir gönderi paylaşmak ve PUBG oyununun içerisinde iyi performans sergilemek.

 

Feragatname: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoten.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

GÜNCEL KAL


En Sıcak Gelişmelerden Haberin Olsun

Mail Adresinizi Kayıt Ettirin