Amazon, Reklam Blokzincir Ağı Oluşturmak İstiyor

  • 1 dk
  • 2 ay önce
  • 209 Görüntülenme
Amazon, Reklam Blokzincir Ağı Oluşturmak İstiyor

Yeni İş İlanları Listelendi

Amazon, bir reklam blokzincir ağı geliştirmek için bir yazılım geliştirme mühendisi işe almak istiyor. Amazon, bir reklam blokzincir ağı üzerinde çalışması için Colorado ekibine bir yazılım geliştirme mühendisi aradıklarına dair LinkedIn platformunda bir iş teklifi yayınladı. Online perakende devi, online perakende verilerini ve sektör lideri bulut hizmetlerini kullanarak reklam işini büyütmeyi hedefliyor.

İş ilanı:

'Boulder, CO'daki yeni ekibimiz, Advertising FinTech (Reklam Teknolojileri) ekibimizde çalışacak ve uluslararası finansal verilerde veri şeffaflığını sağlamak için Blokzincir defterine, faturalandırma ve mutabakat sistemleri üzerine odaklanacak bir Yazılım Mühendisi arıyor.'

Önemli rolleri;

İşe alınan mühendisin rolü, mühendisler ve program yöneticileri ile etkileşime giren gereksinim analizi, öncü tasarım, uygulama ve ana bileşenlerin dağıtımından oluşacak. Bu pozisyon ayrıca, sistemlerin operasyonel desteğinden ve bakımından da sorumlu olacaktır.

Mühendis aynı zamanda 'sistemler için teknik ve mimari yol haritasını tanımlama şansına sahip olacak'. Şirket, reklam, finansal teknoloji ve blokzincir teknolojisinde tecrübeli adayları tercih edeceklerini belirtti.

Feragatname: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoten.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

GÜNCEL KAL


En Sıcak Gelişmelerden Haberin Olsun

Mail Adresinizi Kayıt Ettirin